Jak to działa

1 Zamawiasz tłumaczenie na naszym formularzu

Wklej do naszego formularza tekst, który chcesz przetłumaczyć. Wybierz język źródłowy oraz docelowy. Podaj swój adres e-mail, abyśmy mogli się z Tobą kontaktować i odesłać Ci gotowe tłumaczenie (upewnij się, że jest poprawnie wpisany!). Dołącz ewentualne uwagi dla tłumacza, aby przekazać mu swoje specjalne wymagania (na przykład odnośnie do stylu, maksymalnej długości przetłumaczonych tekstów lub inne). Po wprowadzeniu niezbędnych danych kliknij Zamawiam.

Formularz zamówienia
Witryna operatora płatności
2 Opłacasz zamówienie

Po kliknięciu przycisku Zamawiam nastąpi przekierowanie do witryny operatora płatności. Wybierz dogodny dla siebie rodzaj płatności i postępuj zgodnie z instrukcjami, by zapłacić za zamówione tłumaczenie. Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, zobaczysz ekran podziękowania za dokonanie płatności. W zależności od rodzaju transakcji wkrótce otrzymamy jej potwierdzenie od operatora (zwykle trwa to zaledwie chwilę), a wówczas przejdziemy do kolejnego etapu.

3 Tłumacz podejmuje zlecenie

Gdy otrzymamy potwierdzenie płatności zlecenie trafia do systemu, gdzie jest ono dostępne dla naszych tłumaczy spełniających niezbędne warunki (na przykład wykonywanie tłumaczeń w wybranej w zleceniu parze językowej). Zlecenie otrzymuje pierwszy z dostępnych tłumaczy, który zgłosi chęć jego realizacji. O rozpoczęciu pracy nad Twoim tekstem poinformujemy Cię mailowo.

Zlecenie w systemie
Tłumaczenie dołączone do e-maila
4 Gotowe tłumaczenie otrzymujesz mailem

Po zakończeniu pracy tłumacz wprowadza do systemu gotowe tłumaczenie, a my wysyłamy je do Ciebie na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia. Voilà!


  
  

© 2014-2015 Tralingo. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Tłumaczenia to nasza pasja. Innowacyjność to nasza strategia.