Nasz zespół

O nas

Kim jesteśmy?

Tłumaczeniami zajmujemy się od kilkunastu lat. Nasz zespół składa się z grupy doświadczonych profesjonalistów: tłumaczy, korektorów i specjalistów językowych. Umiejętności pracujących z nami osób każdorazowo, szczegółowo weryfikujemy przed podjęciem decyzji o współpracy.


Tłumaczyliśmy i stale pracujemy nad materiałami takich firm, jak Google, IBM, Nokia, Microsoft, Apple, Sony i wielu, wielu innych. Gromadziliśmy doświadczenie, biorąc udział w niezliczonych projektach polegających na tłumaczeniu całych witryn, stron internetowych, aplikacji, gier, instrukcji obsługi, ulotek, broszur reklamowych, opakowań, dokumentów przetargowych, a także wielu innych typów treści. Jesteśmy pewni, że każdego dnia masz styczność z naszymi tłumaczeniami, czy to korzystając ze swojego smartfona, czy też używając popularnych usług bądź witryn internetowych.

Tłumacze

Współpracujący z nami tłumacze to osoby z wieloletnim stażem w branży. Poznaj kilka z nich:

Tamara
tłumaczy z niemieckiego

Jako dziecko wyjechała do Niemiec, gdzie ukończyła polsko-niemieckie liceum i zdała zarówno polską, jak i niemiecką maturę. Studiowała na uniwersytecie Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. Po 3 latach pracy w Niemczech postanowiła zająć się tłumaczeniami i w tym celu ukończyła również podyplomowe studia dla tłumaczy. Tłumaczeniami zajmuje się od 4 lat.

Marek
tłumaczy z angielskiego

Ukończył Wydział Budowy Maszyn Politechniki Poznańskiej. Przez 9 lat mieszkał i pracował jako inżynier w Stanach Zjednoczonych. Po powrocie do kraju pracował między innymi jako nauczyciel języka angielskiego. Tłumaczeniami zajmuje się od 11 lat. Specjalizuje się w tłumaczeniach technicznych.

Wojtek
tłumaczy z rosyjskiego

Rosyjskiego uczył się od najmłodszych lat. Fascynacja językiem była impulsem do podejmowania wielotygodniowych podróży do najdalszych zakątków Rosji, w czasie których doskonalił znajomość języka. Pracował też jako lektor języka polskiego na Państwowym Uniwersytecie Moskiewskim. Jako freelancer tłumaczy od 7 lat.

Imiona i zdjęcia zostały zmienione w celu ochrony danych osobowych.

O naszej pracy

Korzystamy z nowoczesnych narzędzi służących do wspierania procesu tłumaczenia i pomagających zapewnić jego wysoką jakość. Są to między innymi narzędzia służące do utrzymywania spójności tłumaczeń, wykrywania potencjalnych błędów i sprawdzania pisowni. Stale tworzymy i wdrażamy również własne narzędzia odpowiednio dostosowane do naszych konkretnych potrzeb i wymagań naszych klientów.


Z zaangażowaniem i pasją nieustannie doskonalimy nasz warsztat i dokładamy wszelkich starań, by jeszcze lepiej i sprawniej obsługiwać naszych klientów. W wyniku tych działań powstała usługa Tralingo. Jesteśmy przekonani, że nowa forma współpracy pozwoli każdemu w sposób satysfakcjonujący, szybko i efektywnie realizować potrzeby związane z tłumaczeniem tekstów.


Zespół Tralingo

  
  

© 2014-2015 Tralingo. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Tłumaczenia to nasza pasja. Innowacyjność to nasza strategia.